مهاجرت و اقامت

اقامت کانادا

اقامت کانادا

سرمایه گذاران ، کارآفرینان و افراد مشغول به کار در کانادا ( خود اشتغالی ) ؛ طبقاتی از افراد مختلف در گروه  کسب و کار هستند که واجد شرایط برای اقامت کانادا می باشند .

مهاجرت تجاری و اقامت کانادا

سرمایه گذاران ملزم به ارائه تجربه کسب و کار ، دارائی خالص قانونی به میزان 800000 دلار و 400000 دلار برای سرمایه گذاری در اقتصاد کانادا می باشند . در اینمورد الزامات اضافی دیگری نیز وجود دارد .مهاجرت تجاری و اقامت کانادا

کارآفرینان نیز ملزم ارائه تجربه کسب و کار در مالکیت و مدیریت کسب و کار و یا داشتن سهام یا درصدی از یک  شرکت می باشند . همچنین ، آنها باید دارایی خالص به میزان 300000 دلار کانادا داشته باشند ، تمایل داشته باشند در یک شغل مدیریت و فعالیت کنند و حداقل یک شغل تمام وقت ( که شامل شغل او نباشد ) ، در مدت سه سال از زمان تبدیل شدن اقامت او به یک اقامت دائم ، ایجاد کنند .

اقامت افراد خود اشتغال در کانادا

افراد خود اشتغال ( مستقل ) ، باید دارای تجربه ، قصد و توانایی برای ایجاد یک کسب و کار باشند که حداقل یک فرصت اشتغال ( بکارگیری ) برای خود ایجاد کنند و مشارکت قابل توجهی در انجام فعالیت های فرهنگی و یا ورزشی ؛ یا خرید و مدیریت یک مزرعه در کانادا داشته باشند .

مهاجرت به مناطق خاص کشور کانادا

اگر در ذهن خود یک استان خاص را داشته باشید که بخواهید به آن استان مهاجرت کنید و در آنجا سکونت داشته باشید ، این فرایند ( روند ) به یک استان اجازه می دهد افرادی را انتخاب کند که مایل هستند آن استان را برای مهاجرت و سکونت خود انتخاب کنند .

این فرایند مستلزم این است که فرد با نماینده موسسه در استان مورد نظر ( هدف ) خود تماس بگیرد و درخواست خود را برای مهاجرت و سکونت در آن استان ارائه نماید . پس از اینکه این  نامزدی جهت مهاجرت و سکونت انجام شد ، آن فرد باید درخواست شهروندی و مهاجرت به کانادا را ارائه نماید . برای کسب اطلاعات بیشتر هزینه زندگی در کانادا با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − شش =