اقامت و مهاجرت کاری

بازار کار رشته عمران در کانادا

بازار کار رشته عمران در کانادا

با افزایش تقاضا ساخت و ساز و سایر فعالیت های ساختمانی، تقاضای بازار کار رشته مهندسی عمران در کانادا روبه افزایش است.

تاثیر بازار کار رشته عمران در کانادا

فردی که به عنوان مهندس عمران فعالیت می کند باید قابلیت برنامه ریزی، طراحی، پیاده سازی و نظارت بر ساخت و نگهداری ساختمان ها و دیگر زیر ساخت های مانند، جاده ها، راه آهن ها، فرودگاه ها، پل ها، نیروگاه ها و سیستم های آب و فاضلاب را دارا باشد. تاثیر بازار کار رشته عمران در کانادا

پروژه ها در سطح وسیع مهندسین عمران را به حل مشکلات پیچیده، مدیریت بودجه، اطمینان از ایمنی و تحویل به موقع پروژه ها مجبور می کند.

حوزه فعالیت مهندسین عمران در کانادا

مهندسین عمران در گیر طراحی و برنامه ریزی برای شغل های عمومی هستند. افراد می توانند انتخاب کنند که به طور خاص می خواهند در کدام یک از حوزه های زیر فعالیت کنند. 1- مهندس سازه 2- حوزه حمل و نقل و یا سایر حوزه ها. فرد می تواند به صورت تمام وقت در یک محیط دفتری مشغول به کار باشد و یا اینکه به طور مداوم به محیط ساخت و ساز و کارگاه ها مراجعه نماید و از سازه ها بازدید نماید. این انتخاب بستگی به ماهیت کار فرد دارد و حتی ممکن است فرد برای بازدید از پروژه ها به مناطق دیگری سفر کند.

میانگین درآمد و حقوق مهندسین عمران در کانادا

رونق بازار مسکن و کار در کانادا، منجر به افزایش تقاضا برای مهندسین عمران گردیده است. شهرهای مرکزی بزرگ از جمله تورنتو، ونکوور و کلگری بیشترین فرصت های ضغلی و بالاترین دستمزدها زا برای مهندسین عمران ایجاد کرده اند. حقوق پایه در این شهذها به طور میانگین 60.00 دلار می باشد. البته ممکن است افرادی که همزمان از تجربه کاری بالا و مهارت های تخصصی کافی برخوردار باشند، دستمزد شان به 80.000 دلار در سال افزایش یابد.

علاوه بر موارد فوق، مسئله شرایط مهاجرت به کانادا نیز طبق گفته کارشناسان موسسه ، افراد را به این سمت جذب کرده است.برای آشنایی بیشتر با فرآیند کلی این اقدامات، با ما در تماس باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =