اقامت و مهاجرت کاری

بازار کار مهندسی مکانیک در کانادا

بازار کار مهندسی مکانیک در کانادا

اگر چه از لحاظ تاریخی مهندسی با ساخت و ساز و بخش های نفت و گاز همراه بوده است اما بازار کار مهندسی مکانیک در کانادا در صنعت صنایع غالب است.

وضعیت بازار کار مهندسی مکانیک در کانادا

در کانادا، مهندسی یک رشته کاندیدایی است. مانند بسیاری از رشته ها (علم، فناوری، مهندسی و ریاضی)، بخش مهندسی در آستانه بحران کار است. تخمین زده می شود 20٪ مهندسین 55 ساله و بالاتر (متوسط ​​سن مهندس در کانادا 42 است). با درصد زیادی از نیروی کار در حال نزدیک شدن به بازنشستگی، این میدان به دنبال تزریق استعدادهای تازه و جوان است. خبر خوب این بدان معنی است که پتانسیل زیادی برای مهندسان جوان وجود دارد که بتوانند علامت خود را نشان دهند و به سرعت به نقش های ارشد دست پیدا کنند.

وضعیت بازار کار مهندسی میکانیک در کانادا

دوره های آموزشی در کانادا

کیت مک لاچان، مدیر بررسی آکادمیک انجمن مهندسین حرفه ای و دانشمندان علوم زمین ساسکاچوان می گوید: “در موارد بسیاری، مردم نمی دانند که آنها در هنگام ورود به اینجا چه می کنند.” “با استفاده از برخی سایت ها، ما به دنبال اطمینان هستیم که فارغ التحصیلان مهندسی بین المللی به همان اندازه آمادگی لازم را دارند.” مهندسی یک رشته کاندیدایی است

انواع صنایع در کانادا

تولید کنندگان به دنبال مهندسان با تخصص در مهندسی مکانیک، مهندسی برق و مهندسی فرآیند، به ویژه برای افزایش تولید و بهره وری کار در کانادا هستند. سایر صنایع که مستقیما مهندسین استخدام می کنند عبارتند از: خدمات حرفه ای (بیشتر شرکت های مشاوره ای)، عمده فروشی، ساخت و ساز و مدیریت زباله.

برای کسب اطلاعات بیشتر شرایط مهاجرت به کانادا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را از بروزترین و کامل ترین اطلاعات موجود در زمینه مهاجرت به کانادا مطلع سازند.

همچنین می توانید از فرصت مشاوره رایگان تلفنی مشاورین ما نیز در ابتدا امر بهره ببرید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + یازده =