تحصیل و اعزام دانشجو

تحصیل و زندگی در کانادا

تحصیل و زندگی در کانادا

اگر شما مایل به گرفتن دوره های کوتاه مدت یا برنامه های تحصیلی شش ماه یا کمتر هستید مجوز تحصیل و زندگی درکانادا مورد نیاز است.

شرایط تحصیل و زندگی درکانادا

زبان آموزش کانادا کشور دو زبانه و رهبر جهانی برای کسانی است که به دنبال تحصیل در خارج از کشور در زبان انگلیسی و فرانسوی هستند. از سال 1982، آموزش و پرورش در هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی در اکثر نقاط در مؤسسات آموزشی کانادایی در دسترس است. اکثر برنامه ها به زبان انگلیسی ارائه می شوند و به دنبال آن برنامه های آموزش فرانسه هستند، در حالی که برخی از آنها در هر دو زبان آموزش می دهند.شرایط تحصیل و زندگی درکانادا

دانش آموزانی که از خارج از کشور می توانند برنامه های متنوعی را که در سطح لیسانس، کارشناسی ارشد یا دکتری به زبان انگلیسی یا فرانسوی تدریس می کنند، پیدا کنند. بعضی از دانشگاه ها، به ویژه کسانی که در کبک، به دانشجویان اجازه می دهند که به ترتیب اولویت هایشان در انگلیس یا فرانسه تحصیل کنند.

دانش آموزان خارجی که زبان مادری انگلیسی یا فرانسوی نیستند باید توجه داشته باشند که بسیاری از موسسات کانادایی، دانشجویان فارغ التحصیل آینده را می پذیرند تا آزمون زبان استاندارد را انجام دهند.

ویزای تحصیل در کانادا

با در نظر گرفتن دوره آموزش امتحان زبان انگليسی، مهارت های زبان خود را به منظور گرفتن نمرات مورد نیاز برای آیلتس، و یا سایر امتحانات انگلیسی ارتقا دهید.

اگر برای تحصیل در کانادا نیاز به یک ویزا دارید، قبل از اینکه بتوانید ویزای خود را درخواست کنید، باید نامه پذیرش از دانشگاه دریافت کنید. شما باید قادر به اثبات باشید که می توانید در طول تحصیلات خود به طور مالی خود را حمایت کنید تا واجد شرایط باشید و یا اینکه اثبات شود نیاز به شرایط بورسیه تحصیلی کانادا دارید.

شما باید قادر به پرداخت هزینه های تحصیل در دانشگاه و 10 هزار دلار (110000 دلار کانادا در کبک) در سال برای هزینه های زندگی و همچنین هزینه سفر به کشور خود در پایان تحصیلات خود باشید. علاوه بر مقررات مالی، شما همچنین باید یک سابقه کیفری خالص داشته باشید و در سلامت باشید.

شرایط اخذ ویزای تحصیل کانادا

قبل از صدور ویزا ممکن است گاهی اوقات مجبور شوید طبق شرایط مهاجرت به کانادا یک معاینه پزشکی داشته باشید. بعنوان یک دانشجوی بین المللی در مورد ویزای دانشجویی، ممکن است گاهی اوقات در محوطه دانشگاه یا خارج از آن کار کنید. توصیه می شود قبل از تعهد به کار، آن را با نزدیکترین سفارت یا کنسولگری خود بررسی کنید.

درخواست ویزا می تواند بین 2 تا 20 هفته طول بکشد بسته به سفارت شما در مورد آن. شما باید زمان پردازش را در اسرع وقت بررسی کنید، و به محض تایید نامه خود، پرونده درخواست را آغاز کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر شما میتوانید با مشاورین و وکلای موسسه ما گفت و گو کرده و از اطلاعات و تجربیات آنها به منظور تکمیل اقدامات خود استفاده کنید.

 

صفحات مرتبط با تحصیل در کشور کانادا:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 19 =