اقامت و مهاجرت کاری

حداقل دستمزد در کانادا 2018

حداقل دستمزد در کانادا 2018

شما به طور معمول حق دارید حداقل دستمزد در کانادا 2018 را دریافت کنید. قوانین قابل اجرا در هر استان و قلمرو به عنوان بخشی از قوانین استاندارد برای اشتغال وجود دارد. در اواخر سال 2017، حداقل دستمزد در کانادا حدود 11.43 دلار در هر ساعت بود. این در مقایسه با سال 2010 که 9.25 دلار بوده 23٪ افزایش داشته است. نوناوات دارای بالاترین نرخ پرداخت حداقل 13.00 دلار در ساعت بوده است. نیوفاندلند و لابرادوربا پایین ترین قیمت با 10.50 دلار در ساعت است.

افزایش حداقل دستمزد در کانادا 2018

طبق قانون اساسی کانادا که مسئولیت تصویب و اجرای قوانین کار از جمله حداقل دستمزد را دارد به طور جداگانه با ده استان و سه قلمرو جدا می شود. آنها این قدرت را به وسیله قوانین فدرال دریافت کرده اند هر ساله هر استان و بخشی نرخ فعلی خود را بررسی می کند. حزب سیاسی مسئول تصمیم گیری در مورد افزایش دادن یا ندادن نرخ را بر عهده دارد. عواملی مانند تورم، بیکاری و تحول در موارد قضایی نیز مورد توجه و حسابرسی قرار می گیرند. در آلبرتا، در 1 اکتبر 2017، حداقل دستمزد با افزایش 1.40 دلار 13.60 دلار در ساعت شد و در تاریخ 1 اکتبر 2018، با افزایش 1.40 دلاری تا 15 دلار در هر ساعت خواهد رسید. در 15 سپتامبر 2017، نرخ بریتیش کلمبیا به حداقل 25/11 دلار افزایش یافت.

دستمزد در کانادا

میلیون ها کارگر کانادایی تحت قوانین حداقل حقوق و دستمزد قرار نمی گیرند. کارفرمایان مستقل، پیمانکاران مستقل، دانشجویان در برنامه های آموزشی، کارکنان نظارت و مدیریت، کارفرمای ثبت شده و فروشندگان صرفا به وسیله کمیسیون، معمولا در هر استان یا بخشی که باشند پوششی نمی گیرند اکثر مالیات نیز قوانین خاص خود را دارند که برخی از انواع کارگران را از پوشش حداقل دستمزد حذف می کنند و یا اجازه می دهند که برخی از افراد حداقل نرخ را دریافت کنند.دستمزد در کانادا

به طور کلی در سراسر کانادا حدود 1.25 میلیون نفر حداقل دستمزد را به دست می آورند و حدود 8 درصد از 15.3 میلیون کارمند حقوق بگیر کشور هستند. نزدیک به 60 درصد از کسایی که حداقل دستمزد را می گیرند جوانان 15 تا 24 ساله هستند در مقابل زنان در شغل های با دستمزد کم مشغول هستند در مقایسه با 22 درصد مردان، به طور کامل یک سوم زنان کمتر از 15 دلار در ساعت درآمد دارند.

افزایش حقوق در کانادا

در کانادا نرخ حداقل دستمزد در حال تبدیل شدن به بحثی بزرگ است. مشاغل کم و دستمزد و موقت بدون مزایا به طور فزاینده بخشی از مشاغلی در این کشور به آن پرداخته می شود را تشکیل داده است. در اصل، حداقل دستمزد در کانادا حدود 15 دلار در هر ساعت خواهد بود. تأثیر این امر بر استخدام و سودآوری کارفرمایان در حال حاضر مورد بحث است. با این وجود این امر، به کارگران زیادی دلار بیشتری برای خرید کالاها و خدمات ارائه می دهد برخی از منتقدان از اینکه سطح حداقل دستمزد در حال حاضر در کانادا کافی نیست حمایت می کنند و می گویند که حداقل دستمزد باید بیشتر افزایش یابد. اگر از هزینه زندگی در کانادا اطلاعی ندارید می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 3 =