اقامت و مهاجرت کاری

درآمد روانشناس در کانادا

درآمد روانشناس در کانادا

یکی از رشته های مورد تحصیل در کانادا روان شناسی است در زیر در مورد انواع اشتغال رشته های روان شناسی و درآمد روانشناس در کانادا توضیح داده شده است.

روانشناس بالینی و درآمد روانشناس در کانادا

روانشناس بالینی در مرکز بهداشت IWK دانشگاه هالیفاکس، NS، کانادا با $ 43.90 تا $ 56.80 حقوق متوسط برای هر ساعت امکان تحصیل به زبان انگلیسی جهت اخذ مدرک کارشناسی ارشد را فراهم کرده است.روانشناس بالینی و درآمد روانشناس در کانادا

در نظر داشته باشید که اشخاص طبق شرایط مهاجرت به کانادا بایستی گواهی ثبت نام برای تحصیل در گرایش روانشناسی را اختیار نمایند . این در حالیست که حقوق در نظر گرفته شده برای آنان معادل با: 98،183 دلار خواهد بود.

روانشناسی در ادمونتون کانادا

خود روانشناسی با خدمات بهداشتی آلبرتا در دانشگاه ادمونتون، کانادا است.

این شاخه از روانشناسی شامل فرایند توسعه / شناخت اختلالات عملکرد اجرایی  خواهد شد. در نظر داشته باشید که محدوده حقوق در نظر گرفته شده برای این شاخه از روانشناسی معادل با 38.52 دلار – 49.43 دلار در ساعت می باشد. مزایای این شاخه از روانشناسی: این شاخه از روانشناسی موجب ترویج آموزش و پرورش خواهد شد.

حقوق: 85،761 دلار

روانشناس نوع B در کانادا

مقامات خدمات بهداشتی و درمانی استان در برنابی، بریتیش کلمبیا.

روانشناسی نوع B با شماره ثبت 54512 می باشد که دستمزد در نظر گرفته شده برای آنان معادل با: 42.05 تا 52.44 دلار در هر ساعت و مرکز مراقبت های روانپزشکی برنابی، Burnaby، BC روانشناس خواهد بود.

حقوق در نظر گرفته شده: 92،138 دلار

روانشناس اوتیسم در کانادا

مقامات خدمات بهداشتی و درمانی استان  در ونکوور، بریتیش کلمبیا

روانشناسان اوتیسم افرادی هستند که با هدف فعالیت می نمایند. در نظر داشته باشید که حقوق در نظر گرفته شده برای روانشناس اوتیسم معادل با 58856 دلار می باشد. دستمزد در نظر گرفته شده جهت کار تمام وقت معادل با $ 42.05 تا $ 52.44 در هر ساعت می باشد.

سایر اطلاعات تخصصی مربوط به کار در کانادا را از مشاورین و کارشناسان موسسه بخواهید تا با کمال اطمینان و اطلاع، شما را آگاه سازند، بنابراین فقط کافی است تا با تماس بگیرید و همچنین از فرصت مشاوره رایگان نیز بهره ببرید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 4 =