اقامت و مهاجرت کاری

شغل حسابداری در کانادا

شغل حسابداری در کانادا

برای موفق شدن در شغل حسابداری در کانادا، فرد باید با ارقام و اعداد رابطه مناسبی داشته باشد. اگر فردی از کار کردن با اعداد و ارقام و داده ها، لذت می برد، حسابداری شغل مناسبی برای وی خواهد بود. علاوه بر آن منظم بودن فرد و قابلیت بالای فرد برای حل مسائل از اهمیت بالایی برخوردار است.

اطلاعات شغل حسابداری در کانادا

توجه به جزئیات به طور شگفت انگیزی می تواند اهمیت داشته باشد، چرا که جا به جایی یک صفر یا نقطه یا کاما می تواند اطلاعات را به شدت دگرگون کند و در آن ها تغییر ایجاد کند. توانایی در فروش، ارتباطات و مدیریت می تواند به فرد کمک کند تا در شغل حسابداری پیشرفت قابل توجه ای داشته باشد.اطلاعات شغل حسابداری در کانادا

 

وظایف حساب دار در کانادا

وظایف روزمره فردی که در حوزه مالی و حسابداری مشغول به کار در کانادا است می تواند شامل موارد زیر باشد.

 1. مدیریت امور و فرآیندهای حسابداری
 2. تحلیل امور مالی شرکت
 3. مدیریت پرداخت ها، دستمزد ها و منافع افراد شاغل در شرکت
 4. مدیریت و یا پردازش صورت حساب ها
 5. آماده سازی سوابق و اظهارات مالیاتی
 6. طراحی و توسعه استراتژی های سرمایه گذاری
 7. به روز رسانی اطلاعات مالی
 8. ارتباط با مشتریان
 9. مدیریت سایر کارکنان
 10. ایجاد بودجه های پیشنهادی
 11. وظایف دفتری مرتبط با امور مالی

آموزش و گواهینامه ها در رشته حسابداری در کانادا

اکثر مشاغل مالی و حسابداری، امروزه نیازمند مدرک کارشناسی می باشد. اما با توجه به شغل فرد، ممکن است دیپلم  و یا سابقه کاری کفایت کند. مشاغل مالی و حسابداری دارای تعداد بسیار زیادی گواهینامه هستند. به عنوان مثال گواهینامه CAP اعتبار نامه ای است برای حسابداران در کانادا. مدرک CFA گواهینامه ای است برای تحلیلگران مالی و یا CBAP گواهینامه ای است برای تحلیلگران کسب و کار.

در واقع با شرایط مهاجرت به کانادا ، راه های زیادی وجود دارد که نشان دهد فرد از تخصص های کافی برای مشاغل مورد نیاز برخورد دار است یا خیر. قابل ذکر است که برای هر موقعیت شغلی در هر کدام از ایالت های کشور کانادا، مدارک متفاوتی مورد نیاز می باشد که ما به شما تضمین می دهیم جای هیچ نگرانی نیست و مشاورین موسسه شما را به وضوح کامل راهنمایی خواند کرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هشت =