مهاجرت و اقامت

قیمت زمین کشاورزی در کانادا

قیمت زمین کشاورزی در کانادا

سرمایه گذاران بزرگ پرداخت قیمت زمین کشاورزی در کانادا را بصورت  چک های بسیار کلان انجام داده اند. بسیاری از کشاورزان در دهه گذشته به جای کار در کانادا سود عظیمی از طریق فروش به دست آورده اند. با قیمت های کنونی زمین در کانادا چند سالی طول می کشدتا ارزش های فروش ،اقتصادی ، زراعی به واقعیت های بازار برسند.

رونق قیمت زمین کشاورزی در کانادا

رونق زیادی در قیمت زمین در سال های گذشته رخ داده است به این صورت که  10-20 درصد در یک سال افزایش می یابد.که این موضوع پایدار نیست.رونق قیمت زمین کشاورزی در کانادا

در مناطقی که زمین های کشاورزی با کیفیت بالا هستند، من تصور میکنم که سرمایه های خارجی تاثیری در افزایش قیمت ها داشته است، اما این سرمایه ی خارجی به احتمال زیاد درصد زیادی از کل فروش نیست.

شیب نزولی بسیار زیاد 1981 تا 1993 عمق افسردگی دهه 1980 سال 1988 بود . بدون باران، قیمت های پایین محصولات و نرخ بهره بالا. اما تا سال 1993 قیمت زمین از قیمت های پایین خارج شد. حدس بزنید چه اتفاقی رخ داد؟ شخصی قدیمی سه چهارم زمین در محدوده ی ساسکاچوان را(به صورت نقد)در سالهای 1993 و 1994 خریداری نمود. این کار یک حرکت خوب بود.

تورم قیمت زمین در کانادا

رکود قیمت زمین های اسکی نرخ زمین را تا سال 2007 پایین نگه داشت.جایی درساسکاچوان قوانین مالکیت زمین آسان گرفته می شد، و اجازه می دادند که سرمایه خارجی به تورم قیمت کمک کند

بنابراین با گفته کارشناسان موسسه ما مالکان خارجی تنها با یک جرقه ی سریع ذهنی نمی توانند به بهترین مدیریت بلند مدت در زمین دست یابند. چه کسی حاضر است در یک زمین با فسفر بالا سرمایه گذاری بلند مدت نماید و خاک را بازسازی کند وقتی هر زمان امکان فروش و ساخت آن وجود دارد؟!

بسیاری از مردم می گویند “این دوره متفاوت است قیمت زمین هرگز به عقب بر نخواهد گشت.”شما نیز اگر قصد سرمایه گذاری و اقامت کشور کانادا را دارید بایستی شرایط مهاجرت به کانادا را بدانید، لذا لازم است که با کارشناسان ما در تماس باشید و از اطلاعات آنها استفاده کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 8 =