مهاجرت و اقامت

مسایل مورد بررسی قبل مهاجرت به کانادا

مسایل مورد بررسی قبل مهاجرت به کانادا

اطمینان از داشتن شغل در کانادا جهت تامین تمکن مالی یکی از مسایل مورد بررسی قبل مهاجرت به کانادا است. که می توانید به منظور داشتن تجربه زندگی و کار خوب در کانادا در نظر بگیرید.

مشکلات مسایل مورد بررسی قبل مهاجرت به کانادا

بر اساس آخرین آمار اعلام شده توسط دولت، نرخ بیکاری در کشور کانادا 7 درصد می باشد. البته در ایالات متحده آمریکا، نرخ بیکاری بین سال های 2007 تا 2009، در ماه ژانویه، کمتر از 5 درصد بوده و این نشان دهنده این است که برای نخستین بار میزان بیکاری یک کشور از کانادا کمتر بود.(2% کمتر).مشکلات مسایل مورد بررسی قبل مهاجرت به کانادا

کار در کانادا

  • قیمت پایین اجناس برخی مشاغل را مورد تهدید قرار داده علی الخصوص مشاغلی که به نوعی با منابع طبیعی سروکار دارند.
  • قیمت پایین نفت تاثیر بسزایی در کاهش قیمت دلار کانادا داشته است.

با این حال، در ماه آگوست، کشور کانادا 26،200 شغل جدید را به لیست پیشنهادات کار در کانادای قبل اضافه کرد.

اصطلاحات در کانادا

یادگیری برخی از کلمات و اصطلاحات بومی قبل از مهاجرت:

هنگام ورود به هر کشور باید مراقب لغات بکار برده در محاوره روزانه بود. درکل باید قبل از ورود به اصطلاحات عامیانه هرکشور مسلط بود و این بدان علت است که اصطلاحات از کشوری به کشور دیگر متغیر است و گاهی بکار بردن  برخی کلمات و اصطلاحات بدون آگاهی از معانی آن ها ممکن است توهین محسوب شود و استفاده از آن مناسب نباشد.

مزیت زندگی در کانادا

کارشناس موسسه می گوید: زندگی در کانادا جوانب مثبت بسیاری از جمله برخورداری از منابع طبیعی دارد اما در کنار آن یک سری نقص هم از جمله از دست دادن زندگی در ایالات متحده دارد. ولی خوب نکات مثبت بسیاری همچنان وجود دارد که شما را در این مسیر راهنمایی میکند، با در موسسه همراه باشید تا مسائل و مباحث دقیق شرایط مهاجرت به کانادا را برای شما بررسی کنیم.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =