اقامت و مهاجرت کاری

مشاغل مورد نیاز سوئیس

مشاغل مورد نیاز سوئیس

برای کار و مهاجرت به سوئیس باید مهارت ها لازم جهت مشاغل مورد نیاز سوئیس برای شغل مورد نظر و همچنین توانایی ارتباط موثر،حل سریع مسائل، چند وظیفه ای بودن و قابلیت اولویت بندی کارها را داشته باشید.

مهارت ها و مشاغل مورد نیاز سوئیس

یک مدیر امور دولتی، مسئول توسعه و پیاده سازی استراتژیک فعالیت های امور دولتی در جهت پشتیباتی از اهداف تجاری شرکت است.مهارت ها برای این سمت، توانایی ارتباط موثر(چه بصورت زبانی و چه بصورت مکتوب)، حل سریع مسائل، چند وظیفه ای بودن و قابلیت اولویت بندی کارها یک الزام است. داوطلبین نیز بایستی مهارت های بین فردی و تحلیلی قوی را ارائه کنند.حداقل مدرک کارشناسی حقوق، امور دولتی یا شاخه های مشابه لازم است. همچنین تجربه ی کاری(بیش از 10 سال) در امور دولتی و/ یا اجرایی با درک کامل از چارچوب های قوانین و مقررات، یک مزین است.

مدیر برنامه ها در سوئیس

هنر در سوئیس جهت مدیریت برنامه امر مهمی است، مدیران برتمامی فعالیت های روزانه از یک برنامه ی خاص نظارت کرده و همچنین عملیات برنامه را نیز بصورت دورا دور بررسی می کنند.مهارت یکی از مهمترین شایستگی های یک مدیر برنامه، توانایی توسعه یک پلان دقیق و شفاف است. همچنین، توانایی تفکر سریع و ماهرانه درباره ی چگونگی بررسی مشکلات در رابطه با مهارت های چند وظیفه ای نیز یک الزام است.صلاحیت در مدیریت پروژه یا موارد مشابه نیز یک امر ضروری است.

مدیریت توسعه ی کاربردی در سوئیس

مدیر توسعه ی کاربرد، توسعه، یکپارچگی، نگهداری/ پشتیبانی و سفارشی سازی تمامی کاربردهای های تعریف شده در پشته ی کاربرد یک سازمان را بررسی می کند.این پوزیشن نیازمند داوطلبینی است که مهارت های تصمیم گیری، حل مسئله، فنی و تحلیلی دقیقی را از خود نشان دهند. در ماورای همه ی این موارد، آنها بایستی بتوانند پروسه های منطقی را تعریف و تحلیل کرده و نیازمندیهای داده ای را مستند سازی کنند.یک مدرک کارشناسی در علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع، مدیریت عملیات یا مالی، همراه با بیش از 10 سال سابقه ی مدیریتی در یک پوزیشن IT، به شدت پیشنهاد می شود.

مدیر اجرایی خودرو در سوئیس

مدیران اجرایی خودرو، به کارگران خط تولید در صنعت خودرو نظارت می کنند. آنها از طریق رهبری قوی؛ ارتباطات، انگیزه بخشی و مسیردهی به کارمندان و اطمینان یافتن از کیفیت و تحویل محصول، به فعالیت های تولید، نظارت می کنند.ویژگی های کلیدی در مهارت های فردی،حل مسئله، ارتباطی و سازمانی می باشد.برای این نقش، یک مدرک لیسانس در یک رشته ی فنی یا کسب و کار و یا تجربه ی مدیریت/ نظارت تولید در یک محیط پرحجم و پویا لازم است.

مشاورین موسسه شرایط شما را برای زندگی و  همچنین شرایط جدید تابعیت و شهروندی سوئیس را مورد ارزیابی قرار می دهند و سپس شما می توانید تصمیم نهایی خود را بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =