مهاجرت و اقامت

مهاجرت به کبک کانادا

روند درخواست مهاجرت به کبک کانادا پس از ارسال اسناد و مدارک لیست شده و پرداخت هزینه های لازم آغاز میگردد همچنین کبک 50 درخواست را تحت برنامه کارآفرین و 50 درخواست از افراد خود اشتغال را می پذیرد.

پذیرش و مهاجرت به کبک کانادا

سهمیه درخواست پذیرش متقاضیان در دسته سرمایه گذار می تواند به واسطه سطح پیشرفته ای از مهارت های زبان فرانسه از طریق یک آزمون زبان استاندارد مورد تایید تحت تاثیر قرار گیرد. متقاضیان می توانند اگر دارای این شرط هستند یک درخواست در طول دوره 1 آوریل 2015 تا 31 مارچ 2016 ارسال کنند.

برای اینکه واجد شرایط این طرح باشند، فرد متقاضی باید شرایط زیر را داشته باشند:

  • ارزش خالص شخصی مشروع حداقل 1.6 میلیون دلار کانادا
  • حداقل دو سال تجربه مدیریت ارشد در پنج سال گذشته در یک شرکت خصوصی، دولتی یا سازمان های غیردولتی
  • متعهد به سرمایه گذاری 00000 CAD $ 800 در یک مورد سرمایه گذاری (که توسط دولت تضمین شده) در یک دوره پنج ساله
  • قصد اقامت در کبک را داشته باشند
  • پرداخت هزینه پردازش 15000 $

درخواست اقامت به کبک کانادا

روند درخواست پس از ارسال اسناد و مدارک لیست شده و پرداخت هزینه های لازم آغاز میگردد. درخواست باید به طور کامل در زمان تعیین شده ارسال گردد. سیاست کبک در حال حاضر این است که از بررسی درخواست ناقص خودداری میکنند، بنابراین دقت کنید که تمام موارد لازم را به طور کامل ارسال کنید.مهاجرت به کبک کانادامهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک کانادا

شرایط مهاجرت کانادا از طریق سرمایه گذاری هر ساله در تاریخ تعیین شده برگزار خواهد شد.این موضوع می تواند خبر خوشی برای افراد دارای ارزش خالص بالا است که به دنبال یک برنامه سرمایه گذاری منفعل برای دریافت اقامت دائم کانادا هستند می باشد. برنامه کبک (QIIP) تنها در مقیاس بزرگ و برنامه های سرمایه گذاری منفعل در کانادا برگزار میگردد و پس از آمریکا و ویزای سرمایه گذاری  EB-5 بزرگترین برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در جهان است.بر اساس دوره جدید این برنامه، کبک حداکثر 1900 درخواست از جمله حداکثر 1330 از چین، هنگ کنگ و ماکائو و 570 درخواست از مناطق دیگر را قبول خواهد کرد.

علاوه بر این، این برنامه از 1 آوریل شروع میگردد، کبک 50 درخواست را تحت برنامه کارآفرین و 50 درخواست از افراد خود اشتغال را می پذیرد.بر طبق سهمیه QIIP 2016  درخواست برخی از متقاضیان سرمایه گذار می تواند به واسطه سطح پیشرفته ای از مهارت در زبان فرانسه از طریق یک آزمون زبان استاندارد مورد تایید مورد پذیرش قرار گیرد.

نکات برجسته برنامه QIIP کانادا

درخواست باید به طور کامل در زمان تعیین شده ارائه گردد. سیاست کبک در حال حاضر شرایطی را برای پردازشگران فراهم کرده است که می توانند از بررسی درخواست های ناقص و بدون مدارک تعیین شده خودداری کنند و آنها را نادیده بگیرند. بنابراین دقت کنید درخواست خود را کامل و همراه با مدارک درخواست شده ارسال کنید.درخواست ها از طریق دولت و واسطه های مالی برای تسهیل کار مورد بررسی قرار میگیرد و حداکثر 1900 درخواست پس از بررسی جامع مورد پذیرش قرار میگیرد. متقاضیانی که مایل به حفظ موقعیت سهمیه بندی با یک واسطه مالی دارند ممکن است بتوانند در این رابطه مذاکره کنند.

اخذ اقامت کبک کانادا

برای بسیاری از مهاجران از طریق روش سرمایه گذاری، یکی از مهم ترین مزایای این کار دریافت اقامت کانادا می باشد، و موردی که تا حد زیادی نادیده گرفته می شود، ممکن است در رابطه با سود به دست آمده از طریق سرمایه گذاری و مالیات کارآمد آن باشد، اغلب مالیات این شیوه سرمایه گذاری رایگان است. این مورد می تواند یک مزیت عمده مالی برای افراد ساکن در کشورهای دارای مالیات های سنگین باشد که بر شرکت های بزرگ تحمیل می شود.

از علاقه مندان دعوت می شود تا به صورت کامل مورد ارزیابی مشاوره های رایگان ما در موسسه برای مهاجرت به کانادا به عنوان یک سرمایه گذار قرار بگیرند و واجد شرایط بودن خود را مورد ارزیابی قرار دهند. متخصصین مهاجرت ما نتایج ارزیابی را ظرف دو روز کاری برای شما فراهم می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 13 =