مهاجرت و اقامت

هزینه زایمان طبیعی در کانادا

هزینه زایمان طبیعی در کانادا

کل هزینه زایمان طبیعی در کانادا در پایان روز 45 دلار خواهد بود، زیرا تحت پوشش برنامه بیمه بهداشتی انتاریو (OHIP) قرار دارد. پوشک بچه 32 دلار (اگر 2 بسته از پوشک یکبار مصرف نسل هفتم خریداری کنید با بیمه 14 دلار پرداخت خواهید کرد). پدهای زایمان، 15 دلار (اگر پد های Natura Maternity Pad را خریداری کنید و هزینه آن ها حدود 5 دلار در هر بسته است اما با بیمه 3 دلار می شود).

شرایط و هزینه زایمان طبیعی در کانادا

مدت زمان بستری شدن مادران بعد از زایمان در کانادا در بیمارستان از 24 ساعت تا 5 روز متغییر است، اما معمولا بیشتر افراد 2 تا 3 روز در بیمارستان بستری می شوند. مادران و نوزادان بدون مشکل فقط 24 ساعت معادل یک شبانه روز بستری می شوند، هر مادری که به بخش C برود، به طور متوسط ​​4 تا 5 روز در این بخش می ماند. هر نوزادی که مشکل داشته باشد 5 روز کامل و یا شاید طولانی تر، بسته به آنچه اتفاق می افتد در بیمارستان می ماند. بیمارستان به احتمال زیاد به شما یک بسته مبتدی که برای 1-2 روز اقامت شما هستند، ارائه می دهند، اما اگر بیش از حد در بیمارستان بمانید باید هزینه بیشتری بدهید.

امکانات بیمارستان ها در کانادا

3 نوع اتاق در سراسر بیمارستان های کانادا وجود دارد که آن هم شامل: بخش، نیمه خصوصی و خصوصی می شود. به طور معمول، در بخش اتاق ها 4-5 تخت دارند و نیمه خصوصی 2 تخت دارد و خصوصی فقط خود شما در اتاق هستید. اگر شما قبلا تحت نظر بیمه درمانی کارفرمای خود بوده اید، می توانید از این بیمه استفاده کنید. هزینه اتاق خصوصی برای 3 روز 885.00 $ و برای 5 روز 1،475.00 $ است، این هزینه ها توسط دولت پوشش داده نمی شود.

امکانات بیمارستان ها در کانادا

 

 

اتاق های خصوصی در بیمارستان های کانادا

در یک اتاق خصوصی شما نمی توانید تعداد زیادی بازدیدکننده داشته باشید شما در 24 ساعت می توانید 2 بازدید کننده داشته باشید، که کودک شما نیز جزء بازدید کننده محسوب می شود. اینترنت سریع و فای رایگان است، اما اگر شما می خواهید از سرعت های بیشتری استفاده کنید شما مجبور به پرداخت هزینه ارائه دهنده خدمات اینترنت خصوصی می شوید. قیمت اینترنت سریع $ 45.00 تا $ 75.00 و اتاق هایی که دارای تلویزیون هستند 45.00 $ تا 75.00 $ هزینه دربر خواهند داشت. مشاورین ما از تمام هزینه زندگی در کانادا مطلع هستند، با ما در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفت =