تحصیل و اعزام دانشجو

هزینه های تحصیل در آلمان

هزینه های تحصیل در آلمان

ما در این مقاله به چگونگی کاهش هزینه های تحصیل در آلمان پرداخته ایم.در اکثر دانشگاه های آلمان، از جمله دانشگاه های عمومی، دانش آموزان نیاز به ارسال مدارک پزشکی در زمان ثبت نام یا قبل از شروع کلاس ها را دارند.بورس تحصیلی DAAD وجود دارد که دانش آموزان بین المللی می توانند به وسیله آن رویاهای خود را دنبال می کنند.

دانشگاه ها و هزینه های تحصیل در آلمان

مهاجرت تحصیلی به آلمان و همچنین هزینه تحصیل در یک دانشگاه خصوصی این کشور بسیار بیشتر از تحصیل در یک دانشگاه عمومی است. برای مقابله با هزینه های اضافی، دانش آموزان می توانند برای کمک هزینه تحصیلی اطلاعات کسب کنند.

شرایط پذیرش در دانشگاه های آلمان

معیارهای واجد شرایط برای داوطلبان MBA عبارتند از GMAT یا در بعضی موارد نمرات آزمون GRE،GMAT هزینه ای بالغ بر 250 دلار دارد، در حالی که می توانید 205 دلار هزینه کنید. اگر میخواهید تاریخ امتحان را دوباره تغییر دهید، آماده باشید که 50 دلار آمریکا را بپردازید، این که آیا شما در ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا یا در آلمان تحصیل می کنید، باید شواهدی از پوشش کافی بیمه درمانی را تهیه کنید. بنابراین، مهم است که یک بیمه درمانی مقرون به صرفه پیدا کنید.

شرایط پذیرش در دانشگاه های آلمان

بیمه دانشجویی در آلمان

دانشجویان در آلمان می توانند بین برنامه بیمه بهداشتی قانونی و یا طرح بیمه خصوصی یکی را انتخاب کنند،این بیمه ها برای دانش آموزانی است که تحت پوشش بیمه محلی خود قرار نمی گیرند هزینه های اولیه جهت بیمه حدود 80 یورو در هر ماه است. به جای بیمه قانونی، جایگزین کردن یک طرح بیمه خصوصی با پوشش قابل ملاحظه است. اما برای برنامه بیمه خصوصی که توسط دانشگاه شما مورد پذیرش قرار می گیرد، باید توسط بیمه گر عمومی در آلمان پرس و جو کنید و ممکن است خود طرح، بیش از برنامه های بیمه عمومی هزینه در برگیرد.

دانشگاه های آلمان

مطالعه در خارج از کشور به این معنی است که شما در حال انجام برخی از مسافرت های جدی هستید که در همین حین برنامه بیمه مسافرتی را به عهده می گیرید تا نیازمندی هایی مانند از دست دادن غرفه، لغو بلیط و اورژانس های پزشکی را پوشش دهد. در این مورد نیازی به پذیرش اجباری نیست در ادامه به تعدادی از دانشگاه های مورد تایید این کشور اشاره شده است:

  • Bauhaus Universität Weimar
  • Bielefeld Universität
  • Deutche Sporthochschule Köln
  • Deutsche Universität für Verwaltungswissenschaften Speyer
  • Justus-Liebig-Universität Giessen
  • Leibniz Universität Hannover

اگر می خواهید از شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان بیشتر بدانید می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =