تحصیل و اعزام دانشجو

هنر در سوئیس

هنر در سوئیس

دکترای تخصصی هنر در سوئیس بسیار محبوب هستند نه تنها به دلیل کارتحقیقاتی معروف ومعتبر در دنیا که توسط موسسات معتبر ساخته شده اند بلکه به این دلیل که کاندیدانی که به دنبال دکتری در سوئیس هستند به عنوان کارکنانی در نظر گرفته میشوند  وبنابراین برای کارشان هزینه پرداخت میشود.

هزینه تحصیل هنر در سوئیس

لیسانس وبرنامه های کارشناسی ارشد : 1600 یورو در سال ؛ اما رشته های خاص مانند پزشکی ممکن است هزینه های بالاتری داشته باشند و بنابراین مهاجرت به سوئیس را با شرایط موجود پیگیری کنید تا به نتیجه مثمر ثمر برسید.هزینه تحصیل هنر در سوئیس

 

هزینه دانشگاه های هنر سوئیس

  • دانشگاه ژنو = هزینه تحصیلات متوسط 900 یورو در سال
  • دانشگاه برن = هزینه تحصیلات متوسط 1500 یورو در سال
  • دانشگاه لوزان = هزینه تحصیلات متوسط 1500 یورو در سال
  • دانشگاه های علوم کاربردی شمال غرب سوئیس = هزینه تحصیلات متوسط 1300 یورو در سال

هزینه زندگی در سوئیس

هزینه زندگی در سوئیس گران است و مدیریت هزینه ماهانه خود بدون ایجاد مصالحه میتواند یک چالش جدی را در پی داشته باشد.

شما باید به طور متوسط حدود 1000 تا 1400 یورو بودجه در ماه برای پرداخت هزینه های زندگی ، حمل ونقل ، تدارکات و چند فعالیت تفریحی اختصاص دهید.

با این حال زوریخ و ؤنو از گرانترین شهرها میباشند که نیاز به بودجه بیش از 1500 یورو در ماه دارند.

هزینه مواد غذایی در سوئیس

اکثر دانش آموزان تصمیم میگیرند که مواد غذایی خود را از سوپرمارکت ها بخرند و فقط یک بار در یک زمان غذا بخورند. صورت حساب مواد غذایی ازسوپرمارکت حدود 180 تا 200یورو در ماه می باشد اما میتواند به قیمت 280 تا 300 یورو درماه افزایش پیدا کند.

سعی کنید خرید خود را به بعد از 5 عصر موکول کنید زیرا بسیاری ازمغازه ها 20 الی 25 درصد تخفیف به علت احتمال فاسد شدن مواد غذایی اعمال میکنند.

شرایط جدید تابعیت و شهروندی سوئیس را از زبان مشاورین حقوقی موسسه بشنوید و بعد با توجه به شرایط حاکم و قوانین موجود، تصمیم گیری کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =