مهاجرت و اقامت

ورود به کانادا

ورود به کانادا

جهت ورود به کانادا اعضای خانواده باید فرم درخواست خودشان را تکمیل کنند همچنین اگر برای تحصیل یا بازدید بیشتر از شش ماه برنامه ریزی کرده اید نیاز به معاینه پزشکی دارید.

شرایط ورود به کانادا

فرزند متقاضی ورود به کانادا، اگر از همسر یا از ازدواج غیر رسمی است، باید شرایط زیر را داشته باشند:

  • زیر 19 سال باشند و همسر یا ازدواج غیر رسمی نداشته باشند
  • 19 ساله یا بزرگتر باشند و قبل از سن 19 سالگی به خاطر وضعیت فیزیکی و روانی به لحاظ مالی خود کفا نشده باشند.

ورود به کانادا با اعضای خانواده

اعضای خانواده جهت دریافت اقامت کانادا باید فرم درخواست خودشان را تکمیل کنند. با این حال ممکن است درخواست هایتان را با هم به صورت آنلاین یا از طریق مرکز درخواست ویزا ارسال کنید و از یک رسید پرداختی برای هزینه زندگی کانادا استفاده کنید.همسر یا ازدواج غیر رسمیتان و فرزندانتان باید همه الزامات مورد نیاز برای اقامت موقت در کانادا را داشته باشند.اگر برای بازدید یا تحصیل به مدت 6 ماه یا کمتر برنامه ریزی کرده اید معمولا به معاینه پزشکی نیاز ندارید.

ورود به کانادا با اعضای خانواده

معاینات پزشکی در کانادا

اگر برای تحصیل یا بازدید بیشتر از شش ماه برنامه ریزی کرده اید، یا حتی اگر به صورت موقت به مدت شش ماه یا بیشتر در یک جا بوده اید در هر یک از این مناطق یا کشورها در یک سال بلافاصله قبل از تاریخی که میخواهید وارد کانادا شوید احتیاج به معاینه پزشکی دارید. ( این امر حتی برای کسانی که تبعه کشوری هستند که برای اقامت کانادا به ویزا نیاز ندارند اعمال میشود).شما یا اعضای خانوادتان ممکن است برای آمدن به کانادا به معاینه پزشکی نیاز داشته باشید. پی بردن بیشتر به الزامات معاینات پزشکی برای ساکنین موقت است.

به همین منظور بهتر است شما برای انجام هماهنگی های لازم ابتدا با مشاورین موسسه  گفت و گو کرده و سپس برای تحصیل و زندگی در کانادا گام بردارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پانزده =