مهاجرت و اقامت

ویزای سوپر برای والدین کانادا

ویزای سوپر برای والدین کانادا

دریافت ویزای سوپر برای والدین کانادا به شما اجازه ورود به کانادا را برای مدت بیش از ده سال می دهد،میهمانانی که می خواهند مدت بیشتری بمانند باید درخواست تمدید بدهند و هزینه ای بپردازند

صدور ویزای سوپر برای والدین کانادا

آیا ویزای سوپر والدین و یا پدر/مادر بزرگ ویزایی چند منظوره است؟ بله، ویزای سوپر یک ویزای چند منظوره است. این ویزا به شما اجازه ورود به کانادا را برای مدت بیش از ده سال می دهد.تفاوت سوپر ویزای والدین و نوه و ویزای چند منظوره ده ساله چیست؟تفاوت اصلی این است که سوپر ویزا در طول دو سال به شما اجازه چندین ورود را می دهد. این ویزاهای چند منظوره 10 ساله، در هر ورود تنها شش ماه می توانید جهت اقامت کانادا اقدام کنید.

صدور ویزای سوپر یک منظوره

ویزای سوپر یک منظوره نیز موجود است. این به صلاحدید افسر ویزا صادر می شود.تفاوت سوپر ویزای والدین و پدر/مادر بزرگ و ویزای میهمان چیست؟در حال حاضر، بیشتر میهمانان بعد از گرفتن دریافت اقامت کانادا ممکن است برای اولین بار که به این کشور وارد می شوند بیش از شش ماه در این کشور بمانند. میهمانانی که می خواهند مدت بیشتری بمانند باید درخواست تمدید بدهند و هزینه ای بپردازند.با ویزای سوپر والدین و پدر/مادر بزرگ، والدین و پدر/مادر بزرگ های واجد شرایط می توانند خانواده خود را در کانادا ملاقات کنند. این زمان برای مدت دوسال و بدون نیاز به تمدید انجام می شود.

صدور ویزای سوپر یک منظوره

ویزای سوپر چند منظوره

سوپر ویزا چند منظوره است که می توانید برای مدت 10 سال چندین بار وارد خاک کانادا شوید. تفاوت عمده در این است که ویزای سوپر به شخص اجازه می دهد تا بیش از دو سال را در این کشور بماند، در حالیکه ویزای چند منظوره 10 ساله تنها 6 ماه اعتبار در هر ورود دارد.همچنین احتیاجات دیگری نیز هست که بتوانید ویزای سوپر دریافت کنید. به وبسایت موسسه روید تا ببینید که چه کسی می تواند برای ویزای سوپر پدر/مادر بزرگ درخواست بدهد و یا چه کسانی برای ویزای سوپر والدین واجد شرایط است .

در همین راستا بهتر است شما برای انجام هماهنگی های لازم ابتدا با مشاورین موسسه گفت و گو کرده و سپس برای اقدامات لازم گام بردارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =