مهاجرت و اقامت

ویزای کانادا

برای گرفتن ویزای کانادا ، هنگامی که شما در کانادا تحصیل می کنید، نه تنها توانایی این را دارید که خانواده ی خود را با خودتان بیاورید، بلکه می توانید برای مجوز کار برای خود و همسر خود درخواست دهید. آزادی زندگی و کار در کانادا، در حالی که شما تحصیل می کنید ، ویزای کانادا را مقصد ایده آلی برای دانشجویان بین المللی تبدیل میکند . کانادایی ها دارای یک برنامه ی ویژه برای دانشجویان آینده نگر که مایل به تحصیل هستند، می باشند و دائما در کانادا اقامت دارند.

انواع ویزای کانادا

  • ویزای موقت کانادا

ویزای موقت کانادا یک گزینه ی عالی برای افرادی است که مایل به تحصیل، کار یا تعطیلات برای کانادا می باشند. اگر قصد دارید فقط برای مدت زمان محدودی در کانادا باشید، یک ویزای موقت، یک گزینه ی عالی برای شماست. اگر می خواهید برای همیشه در اینجا بمانید، ممکن است شگفت زده شوید که بسیاری از برنامه های ویژه ی مهاجرت کانادا برای متقاضیان با تجربه در کانادا وجود دارد.

  • ویزا های تحصیلی کانادا

هنگامی که در کانادا تحصیل می کنید، نه تنها این توانایی را دارید که خانواده ی خود را با خود بیاورید، بلکه می توانید برای مجوز کار برای خود و همسر خود درخواست دهید. آزادی زندگی و کار در کانادا، در حالی که تحصیل می کنید، کانادا را به مقصد ایده آلی برای دانشجویان بین المللی تبدیل می کند.

کانادی ها دارای یک برنامه ویژه برای دانشجویان آینده نگر که مایل به تحصیل هستند و دائما در کانادا اقامت دارند، می باشد.  که این برنامه به نام مطالعه Canadim برای برنامه ی مهاجرت می باشد، ما برای مدارس از طرف شما درخواست می دهیم و مراقبت مجوز دانش آموزان می باشیم، بنابراین شما می توانید بر روی زندگی روزمره ی خود تمرکز کنید.ما همچنین به شما در مورد چگونگی و زمان استراتژیک درخواست شما پیشنهاد می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که انتقال شما از دانشجوی بین المللی برای اقامت دائم کانادا بدون دردسر است.  Canadim، به عنوان یک کمیته ی کامل خدمات قانونی مهاجرت کانادا، برای کمک به شما در دستیابی به اهدافتان برای تحصیل در سطح بین المللی در کانادا می باشد.

  • ویزای SUPER برای والدین و مادربزرگ و پدربزرگ ها

ما می دانیم که خانواده ی شما برای شما مهم است و به همین دلیل Canadim برای کمک در اینجا است. سوپر ویزا برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ یک گزینه ی عالی است تا بستگان شما به کانادا برسند و ویزای آن ها تا 10 سال معتبر باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ی سوپر ویزا و پیدا کردن گزینه های خود برای حمایت از والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ خود به طور دائم تحت برنامه حمایت از خانواده در کانادا، با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

  • ویزاهای توریستی کانادا

بسته به اینکه شما از کدام کشور هستید، ممکن است لازم باشد درخواست ویزای بازدید کننده را برای تعطیلات یا سفر به کانادا اختصاص دهید.

هنگام درخواست ویزای موقت یکی از الزامات اصلی شما باید برآورده شود که اقامت شما در کانادا موقتی است و شما در پایان ویزای خود، این کشور را ترک خواهید کرد. اگر سابقه ی مسافرت محدود، مسائل جنایی / امنیتی دارید یا قبلا از ویزای بازدید کننده برای ویزای کانادا رد شده باشید، متوجه باشید که چگونه برنامه ی Canadim می تواند به شما کمک کند تا با خیال راحت و قانونی با یک ویزای معتبر وارد کشور شوید.

ویزای کانادا

ویزای کانادا

اجازه ی کار در کانادا

کار در کانادا راه بسیار خوبی برای به دست آوردن تجربه در این کشور است، که می تواند کمک زیادی به باز کردن درب ها برای همیشه برای ماندن در اینجا داشته باشد.

برنامه هایی مانند کلاس تجربه ی کانادایی و بسیاری از رده بندی های مربوط به داوطلبین استان، نیاز به تجربه در کانادا دارند. اگر شما برای مثال طبق برنامه های معمولی مثل برنامه ی کارگر ماهر فدرال واجد شرایط نیستید، در نظر بگیرید که کار در کانادا می تواند بلیط شما برای اقامت دائم کانادا باشد.

تقریبا هر مجوز کار کانادا فقط یک پیشنهاد شغلی در کانادا دارد. این که آیا این یک مجوز کار ارزیابی فشرده ی سنتی بازار کار (LMIA)، مجوز کار توافقی سنتی آزاد آمریكای شمالی (NAFTA) است، مهمترین و ضروری ترین الزام، داشتن پیشنهاد شغلی در كانادا است.

اطلاعات بیشتر در مورد انواع مجوز کار کانادا را که در دسترس است، در جستجوی کار ما بررسی کنید که می تواند به شما در برقراری ارتباط با کارفرمایان کانادایی که به دنبال استخدام هستند کمک کند. در حال حاضر یک پیشنهاد شغلی رسمی در کانادا دارید؟ امروز با ما تماس بگیرید برای کار با شما و اینکه کارفرما به شما برای گرفتن کار در کانادا در اسرع وقت کمک کند.

مهاجرت طبقه ی کاری به کانادا

مهاجرت کاری بدون در نظر گرفتن شرایط خاص، به سه دسته ی اصلی تقسیم می شود: فدرال، کبک، و برخی از استان ها برنامه های داوطلبی خود را دارند که به طور انحصاری با متقاضیان طبقه ی کاری برخورد می کنند. نتیجه ی نهایی تمام برنامه های ذکر شده یکسان است.

اگر قصد مهاجرت ، اقامت ، تحصیل و یا کار در کشور های دیگر را دارید هم اکنون با مشاورین ما در موسسه تماس گرفته و ازآنها در این زمینه مشورت بگیرید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سیزده =