اقامت و مهاجرت کاری

پروفشنال بادی ویزای کار آفریقای جنوبی

پروفشنال بادی ویزای کار آفریقای جنوبی

شرایط درخواست ویزای کار عمومی بسیار پیچیده و دشوار است و پروفشنال بادی ویزای کار آفریقای جنوبی نیز به جای خود از اهمیت بالایی برخوردار است. در قانون کار در آفریقای جنوبی 2019 نقشی برای ایفا کردن هم برای کارفرما و هم برای کارگر وجود دارد. به نظر میرسد که مهاجرت از سال 2006 به طور موفقیت آمیز بوده و به متقاضیان در مورد شرایط درخواست ویزای کار عمومی کمک کرده است و تا به امروز بیش از 4000 ویزای کار ارائه شده از طرف متقاضیان آن دست یافته اند.

پروفشنال بادی ویزای کار آفریقای جنوبی

شرایط درخواست ویزای کار عمومی عبارتند از:

 1. فرم درخواست را به طور کامل به عنوان سفارت, کنسولگری و یا دفتر امور اداری داخلی ارسال کنید.
 2. برنامه اداره صلاحیت آفریقای جنوبی SAQAاین یکی از شرایط یک ویزای کار عمومی است که به موجب آن SAQA همه صلاحیت های خارجی را ارزیابی کرده و آنها را به یک سیستم آموزشی آفریقای جنوبی تبدیل میکند.
 3. مدارک پلیس( برای همه متقاضیان بالاتر از 18 سال) این شرایط برای ویزای کار عمومی گواهی توسط پلیس یا مقامات امنیتی در هر کشوری صادر میشود که بیش از یک سال اقامت داشته اید و وجود یا عدم وجود هر پیگرد یا محکومیتی را تایید میکند که ممکن است علیه شما ثبت شود.
 4. اثبات تبلیغات:برای نشان دادن اثبات اینکه یک کاندید محلی( شهروند یا شخص دائمی آفریقای جنوبی) سعی در جذب این نقش داشته است. این شرایط برای ویزای کار کلی نیاز به برآورده کردن شرایط خاص از نظر جایگاه تبلیغ و غیره دارد.
 5. مستندات کارفرمایان که شامل قرارداد کاری شما میباشد, نامه ای را برای سپرده های بازپرداخت را شامل میشود.
 6. بخش پزشکی که بخشی از الزامات درخواست برای درخواست ویزای کار عمومی است, شامل اثبات این موضوع است که متقاضی در سلامت کامل به سر میبرد, متقاضیان نیز باید گزارش رادیولوژی را ارسال کنند.
 7. حرفه های خاصی در آفریقای جنوبی نیاز به ثبت نام خارجی در سازمان حرفه ای دارند که در آفریقای جنوبی حضور دارند. به عنوان مثال, مهندسین باید در شورای مهندسی آفریقای جنوبی ثبت نام کنند. اطلاعات شخصی این شامل مواردی مانند اثبات رزومه کاری یا ازدواج, تولد, طلاق و گذرنامه است.

مشخصات پروفشنال بادی ویزای کار آفریقای جنوبی

این ویزا به ویزای اقامت موقت محدود می شود و امکان زندگی و کار قانونی در کشور آفریقای جنوبی به مدت 5 سال را برای فردی خارجی فراهم می نماید. این ویزا در صورتی صادر می شود که متقاضی بتواند اثبات کند که تجربه و صلاحیت مورد نیاز شغلی خاص را دارد. که این مشاغل خاص در لیست مهارت های بحرانی با بیش از 200 شغل مشخص شده که با کمبود نیرو مواجه هستند، ذکر شده اند.

متقاضی در هنگام درخواست، نیاز به ارائه پیشنهاد شغلی ندارد و می تواند بدون جاب افر ( پیشنهاد شغلی ) برای این ویزا تقاضا دهد. دارنده این نوع ویزا باید تضمین کند که در زمینه شغلی خاصی که بر اساس آن ویزا صادر شده است، ظرف مدت 12 ماه استخدام شود. متقاضی نیاز به دریافت توصیه نامه از اداره کار ندارد.

همچنین در صورت داشتن شرایطی خاص دارنده این ویزا می تواند برای اقامت دائم آفریقای جنوبی درخواست دهد. اما در صورتی می تواند به طور مستقیم اعمال شود که متقاضی بتواند داشتن بیش از 5 سال تجربه کاری را در زمینه تخصصی خود ارائه دهند. 

 اهمیت ثبت نام پروفشنال بادی ویزای کار آفریقای جنوبی

این ثبت نام از این بابت صورت می گیرد که تایید شود متقاضیان تجربه و مهارتی را که در فرم تقاضانامه خود ادعا نموده اند را دارند. همچنین این ثبت نام آن ها را به قوانینی که طی آن شغلشان تحت نظارت و مدیریت آفریقای جنوبی قرار می گیرد، پیوند می دهد. از یکی از مشاوران مهاجرتی با تجربه تقاضای “ارزیابی رایگان “نمایید. 

دسته های شغلی پروفشنال بادی ویزای کار آفریقای جنوبی.

دسته بندی های شغلی که جزو لیست مهارت های حیاتی میباشد

 1. کشاورزی، عملیات کشاورزی و علوم مربوطه
 2. معماری و ساخت و ساز محیط
 3. کسب و کار، مطالعات اقتصاد و مدیریت
 4. فناوری و اطلاعات ارتباطات
 5. مهندسی
 6. حرفه های بهداشتی و علوم بالینی مربوطه
 7. علوم زندگی و زمین
 8. متخصص و تخصص های وابسته
 9. تجارت
 10. فرآیند کسب و کار برون سپاری (BPO)
 11. تحقیقات و مطالعات
 12. فارغ التحصیلان ارشد
دسته های شغلی پروفشنال بادی ویزای کار آفریقای جنوبی.

دسته های شغلی پروفشنال بادی ویزای کار آفریقای جنوبی.

هزینه پروفشنال بادی ویزای کار آفریقای جنوبی

طبق دپارتمان آفریقای جنوبی اداره امور مربوطه، متقاضیان باید انتظار پرداخت 1520.00 R معادل ۱۰۵ دلار برای هر درخواست نامه ویزا داشته باشند. به خاطر داشته باشید که تمامی ویزا های آفریقای جنوبی به نزدیک ترین مرکز به شما در مراکز تسهیلات VFS در آفریقای جنوبی ارسال میشوند. VFS در حال حاضر مدیریت ارسال درخواست نامه های ویزا را انجام میدهد و از این رو یک هزینه اضافی برای انجام امور درخواست نامه شما اخذ مینماید. 

هزینه مجوز کار تسهیلات VFS آفریقای جنوبی : 1350.00 R معادل ۹۳ دلار برای هر متقاضی برای گرفتن اثر انگشت دیجیتالی و گرفتن تصویر دیجیتالی از شما میباشد. هزینه های مجوز کار آفریقای جنوبی ممکن است در هر سفارت آفریقای جنوبی با هم متفاوت باشد. لازم به ذکر است که در صورتی که شما برای آماده سازی درخواست نامه تان از خدمات حرفه ای تمرینات مهاجرت به آفریقای جنوبی استفاده کرده باشید، ممکن است یک هزینه اضافی از شما گرفته شود. در این باره می توانید از مشاورین موسسه ما کامل ترین اطلاعات را دریافت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =