اقامت و مهاجرت کاری

کار در کانادا

کار در کانادا

آمارها نشان می دهد که افرادی که برای کار در کانادا مهاجرت می کنند در مقایسه با شهروندان کانادا از تحصیلات دانشگاهی بالاتری برخوردارند. ولی این افراد مهارت های اجتماعی و تعاملی کمتری دارند.

پیدا کردن کار در کانادا

LinkedIn : یک شبکه اجتماعی است که بخشی از آن مربوط به کار است. فرد متقاضی می تواند با ساختن پروفایل در این شبکه شغل مورد نظرش را پیدا کند. چرا که بسیاری از کارفرمایان در این شبکه فعالیت می کنند.کار در کانادا

سایت های کاریابی Indeed و Monster و سایر سایت های خصوصی کاریابی : فرد متقاضی می تواند با مراجعه به این سایت ها شغل مورد نظر خود را در شهرهای مختلف کانادا پیدا کند و برای دریافت کار اقدام نمایید.

ملزومات کار در کانادا

برای افراد متقاضی کار و ویزای کانادا بسیار ضروری است که از مهارت های اجتماعی و تعاملی بالایی برخوردار باشند به طوریکه دیده می شود میزان اهمیت مهارت های تعاملی و مهارت های حرفه ای و تکنیکی در بسیاری از مشاغل حرفه ای برابری می کند. در صورتی که در بسیاری از کشورها این نسبت 90-10 است و میزان اهمیت مهارت تکنیکی و فنی بسیار مهم تر می باشد. اهمیت مهارت های تعاملی در کانادا به قدری زیاد است که در سن پایین به کودکان در مدارس آموزش داده می شود. بنابراین اگر فردی به دنبال پیدا کردن شغل در کانادا می باشد ضروری است که مهارت های تعاملی خود را بر اساس استانداردهای کشور کانادا ارتقا ببخشد.

پیشنهاد کاری در کانادا

در کانادا کارفرمایان به دنبال جذب یک نیرو برای حل مشکلی خاص هستند. بنابراین اگر شما دنبال پیدا کردن شغل هستید باید به کارفرما نشان دهید که قادر به حل چه مشکلی برای او هستید. قدم بعدی این است که نشان دهید که کارفرما دارای آن مشکل است و باید برای حل مشکل به شما پول پرداخت کند.ما بقی مراحل و شرایط مهاجرت به کانادا را با متخصصین موسسه مشورت کنید و از اطلاعات آنها استفاده کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =